Odpylacz cyklonowy youtube

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w istot worków filtracyjnych z dalekich artykułów oraz o różnym wymiarze oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym stoi problem z nieczystym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

Vivese Senso Duo ShampooVivese Senso Duo Shampoo. Shampoo mod hårtab

Bardzo atrakcyjne - filtry modułowe, które zjadane są najczęściej w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dobrze spełniają swoją rolę również przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej ofercie posiadamy również wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się dużą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z racji na prostą formę mają pełną powierzchnię filtracyjną.

Bardzo niebezpieczna skala proponowanych odpylaczy pozwala nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Więcej danej o naszej ofercie można dostać na lokalnej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są dostępne w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zaznajomienia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej firmie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, zaś w porządku zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.