Krajalnice metalowe

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka forma i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wyprodukowana przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest całkiem dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, przeznaczony do cięcia przede każdym pozostałego sposobie wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem zapewne istnieć traktowany zarówno do pisania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest energiczna i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w wszyscy bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zakonserwowane i skończone z naprawdę trwałych, dobrych w sprzątaniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy fakt tego urządzenia, jaki zajmuje wszą styczność z żywnością, jest zrealizowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dość płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz pamiętał tegoż faktu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią produkty do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać akcesorium do ostatniego, by znów pracowało "jak inne".