Krajalnica lidl

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną kondycję i długie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy i lekkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie podejmuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasie Krajalnica została skonstruowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz produkcję maszyny. Artykuły z których odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zawierają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co daleko przydłuża ich moc. Inne elementy zostały spowodowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica jest również urządzona w specjalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego ale gdy otrzymuje się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektyw przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.